O SPOLOČNOSTI

SME SPOĽAHLIVÁ SPOLOČNOSŤ S DLHOROČNÝMI SKÚSENOSŤAMI

Už od roku 1998 pôsobíme na trhu, vďaka čomu vieme ponúknuť optimálne riešenie šité na mieru.

Od začiatku je naším zámerom ponúkať zákazníkom optimálne riešenia a dlhodobú spokojnosť. Tento cieľ napľňame vďaka tomu, že dokážeme vlastnými silami zrealizovať požiadavky investora od projektu cez realizáciu až po servis. Pri naších realizáciach preferujeme inštaláciu spoľahlivých zariadení najmä od renomovaných výrobcov.

Ak hľadáte stabilnú spoločnosť so skúsenosťami z náročných projektov pre Váš investičný zámer v oblasti vzduchotechniky, klimatizácie a tepelných čerpadiel radi Vám ponúkneme naše služby.

Ing. Rastislav Kolář

NAŠE HODNOTY

Spolupráca

Korektné obchodné vzťahy

Korektné obchodné vzťahy, či už s našimi odberateľmi alebo dodávateľmi považujeme za základný pilier dlhodobej vzájomne výhodnej spolupráce. O ich upevňovanie sa snažíme pri každej novej obchodnej príležitosti. Udržať si vysoký kredit u našich obchodných partnerov je jedným z našich cieľov aj do budúcnosti.

Rozvoj

Životné prostredie

Uvedomujeme si dôležitosť minimalizácie dopadov činností našej spoločnosti na životné prostredie. Pri projektoch uprednostňujeme riešenia, ktoré spĺňajú vysoké nároky na energetiku a ekológiu. Separujeme výrobný a prevádzkový odpad. Pracujeme s certifikovanými, recyklovanými a recyklovateľnými materiálmi. Osobne sa zúčastňujeme, prípadne podporujeme občianske aktivity v oblasti ŽP. 

Tímovosť

Stabilita spoločnosti

Personálnu a ekonomickú stabilitu považujeme za  kľučovú, pre ďalší rozvoj spoločnosti. Neustále zvyšujeme odbornosť pracovníkov a kvalitu poskytovaných služieb. Sledujeme nové trendy, ktoré aplikujeme v našich projektoch. 

Spokojnosť

Podpora

Sme hrdí na skutočnosť, že popri napĺňaní nášho podnikateľského zámeru podporujeme viaceré spoločenské a kultúrne podujatia ako aj niektoré športové kluby aj jednotlivcov v našom regióne.

0 +
Realizácii ročne
0
Súdnych sporov
0 +
Rokov na trhu
Scroll to Top
Scroll to Top