Vzduchotechnika - komplexné riešenia

Druhým nosným programom firmy KOLTEN, spol. s.r.o. je komplexné riešenie dodávok a prác v oblasti vzduchotechniky, počnúc projekciou, cez dodávku a montáž až po servis VZT zariadení. Riešenia v oblasti vzduchotechniky si vyžadujú nanajvýš osobitný prístup v závislosti od daného projektu. Počas existencie našej firmy sme zrealizovali niekoľko desiatok významných projektov, ktoré sa týkali vzduchotechnických riešení napr. v nasledovných oblastiach :

  • Priemyselné objekty, výrobné haly,                              
  • laboratóriá, skúšobne, meracie miestnosti, tlačiarne ...
  • Polyfunkčné objekty, predajne,
    skladové priestory, priestory bánk, relaxačné zariadenia ...
  • Bazénové priestory, wellness centrá ...
  • Občianske stavby, rodinné domy ....
 

Vzduchotechnika je zariadenie, ktoré nám zabezpečuje prívod a odvod vzduchu v danom priestore (budovy, priemyselné haly, verejné zariadenia, atď).

Vytvára prostredie, ktoré požadujeme (teplota, vlhkosť, tlak), stará sa o priaznivé klimatické pomery a čistotu ovzdušia v budovách. 

Priemyselná vzduchotechnika zaisťuje predpísané klimatické pomery pri rôznych výrobných procesoch, popr. je priamou zložkou rôznych výrobných odborov.    

Naša spoločnosť vám zabezpečí

1. Poradenstvo a zameranie vzduchotechniky vo vašich priestoroch.  Radi vás zadarmo navštívime a na mieste posúdime vaše priestory a potreby. Spoločne prerokujeme vaše očakávania (k čomu sú priestory využívané, ako často bude vzduchotechnika v prevádzke, požiadavky na dizajn, atď), odporučíme vám optimálne umiestnenie vnútornej a vonkajšej jednotky a predbežne navrhneme najvhodnejšie zariadenie.

2. Spracovanie technickej a cenovej ponuky.  Na základe vašich požiadaviek a zamerania vám pripravíme podrobnú ponuku na montáž vzduchotechniky. Súčasťou ponuky je technická špecifikácia ponúkaného zariadení vrátane cenového rozpočtu. 

3. Objednanie a dohodnutie termínu montáže.  Ak budete s našou ponukou spokojní dohodneme si s vami dátum montáže. Pri montáži sme pripravení vyjsť vám maximálne v ústrety. 

4. Doprava a montáž klimatizácie.  V dohodnutom termíne vám vzduchotechniku dopravíme a zahájime montáž. Náš technický pracovník Vám vysvetlí fungovanie a ovládanie vzduchotechniky a zodpovie vaše otázky. Pri montáži sa bude snažiť čo najmenej narušiť vaše pohodlie, ale je nutné počítať so zvýšeným hlukom predovšetkým pri prerážanie otvorov pre rozvody.   

5. Záručný a pozáručný servis.  Pre dlhoročný spoľahlivý a ekonomický chod vzduchotechniky je nutné pravidelne vykonávať údržbu. Po inštalácii vám ponúkneme servisnú zmluvu. V pravidelných a vopred dohodnutých intervaloch sa budeme starať o vaše zariadenie.

 

KOLTEN, spol. s.r.o.            Tel. 046/540 27 60              e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.

Naše služby poskytujeme v rámci celého Slovenska

Bratislava, Bánovce nad Bebravou, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Bardejov, Bojnice, Bošany, Brezno, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Dubnica nad Váhom, Dunajská Streda, Galanta, Handlová, Hlohovec, Holíč, Hurbanovo, Ilava, Ivanka pri Dunaji, Kežmarok, Kolárovo, Komárno, Košice, Kremnica, Krupina, Leopoldov, Levice, Levoča, Liptovský Hrádok, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Malacky, Martin, Michalovce, Modra, Myjava, Námestovo, Nitra, Nová Dubnica, Nováky, Nové Mesto nad Váhom, Nové Zámky,Partizánske, Pezinok, Piešťany, Podbrezová, Poltár, Poprad, Považská Bystrica, Prešov, Prievidza, Púchov, Rajec, Rimavská Sobota, Rožňava, Ružomberok, Senec, Senica, Sereď, Skalica, Sládkovičovo, Sliač, Spišská Nová Ves, Stará Ľubovňa, Stará Turá, Stupava, Sučany, Svätý Jur, Svidník, Svit,Šahy, Šaľa, Šamorín, Šenkvice, Šoporňa, Štúrovo, Šurany, Topoľčany, Trenčianske Teplice, Trenčín, Trnava, Trstená, Turany, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Veľký Krtíš, Veľký Meder, Vráble, Vrbové, Vrútky, Vysoké Tatry, Zlaté Moravce, Zvolen, Žarnovica, Želiezovce, Žiar nad Hronom, Žilina...